Podmínky půjčovného

CO SI MŮŽETE PŘIPLATIT?
Nájemné, při pronájmu kratším než 10 dnů, zahrnuje ujetí 300 km denně, pokud zájemce s obytným vozem ujede více kilometrů, než stanoví tento limit, zavazuje se uhradit pronajímateli ujeté nadlimitní kilometry v ceně 6 Kč/km včetně DPH. Pronajímatel si vyhrazuje právo odečíst cenu za nadlimitní kilometry ze složené kauce.
No limit ujetých kilometrů můžete přikoupit za 5.000 Kč.
Druhá 10 kg plynová lahev s sebou vás bude stát 549 Kč (POZOR, jedná se o čistý propan!).
Obytný vůz po návratu rádi uklidíme za 2.400 Kč.
Díky elektrocentrále Honda EU22iT za 156 Kč na den můžete mít elektřinu v každé situaci.
Chystáte si vzít na dovolenou kola? Pronajměte si nosič kola za 135 Kč na den.
Rádi poznáváte okolí ze sedla motorky? Za 790 Kč na den si u nás můžete půjčit skútr YAMAHA D´ELIGHT.

KDO BUDE ŠOFÉROVAT?
Věříme, že na silnici nejste žádné Béčko, i když vám řidičské oprávnění skupiny B bude stačit. Musíte ale vlastnit řidičský průkaz minimálně 3 roky a musí vám být alespoň 21 let. Splňujete všechny tyto podmínky? Skvělé! Místo za volantem je vaše.

TAM A ZPĚT
Těšíte se na romantický západ slunce? Vydejte se na cestu ještě před setměním a spatřete ho z kabiny vozidla hned první den. Karavan si můžete vyzvednout kdykoliv po 16. hodině. Poslední den si ještě vychutnejte vydatnou snídani a poté se vrhněte na závěrečný úklid. Nezapomeňte nám obytný vůz předat do 11 hodin.

POŘÁDEK DĚLÁ PŘÁTELE
Stylový a voňavý interiér obytného vozu na své cestě jistě rádi oceníte. Prosíme vás, abyste nám vůz vrátili ve stejné podobě, ať si ho může v plné kráse užít i další výprava. V případě zájmu ho za vás rádi vyčistíme. Bližší informace o ceně najdete zde.

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE
Ač nemáme byrokracii rádi, několik slov okolo smluvního vztahu vám napsat musíme. Nejdůležitější informace jsme shrnuli do přehledných odrážek. Radši si je důkladně přečtěte.

Pronájem a kauce
Jako nájemce vozu jste nám (pronajímateli) povinen zaplatit za užívání vozidla smluvní cenu. Zálohu ve výši 50% z celkové částky sjednaného nájemného v den podpisu smlouvy nebo v den splatnosti faktury vystavené nájemci, zbytek půjčovného doplatíte 10 pracovních dní před předáním vozu.
Na místě předání po vás budeme vyžadovat bezpečnostní kauci ve výši 30.000 Kč. Kauce vám bude vrácena v plné výši za předpokladu, že vůz předáte zpět v čistém a nepoškozeném stavu, bez chybějícího vybavení v dohodnutý čas a na dohodnutém místě. Nádrž na naftu musí být doplněna a toaleta vyprázdněna.
Pokud bude vůz vrácen v bezvadném stavu, pošleme deposit zpět na váš účet do 10 dnů od vrácení vozu. V případě poškození vozu bude deposit vrácen po sjednání nutných oprav.
Preferovaný způsob úhrady je převodem na bankovní účet.

Úplata za nájem zahrnuje:
povinné pojištění odpovědnosti z provozu vozidla,
mezinárodní pojištění odpovědnosti – zelenou kartu,
havarijní pojištění,
asistenční služby – AS 2019 základní asistence
dálniční známku pro Českou republiku, Rakousko, Švýcarsko, Slovinsko.

Odstoupení od smlouvy
V případě odstoupení od smlouvy jste povinen uhradit storno poplatek a to následovně:
35 či více dní před počátkem nájmu ve výši 10 % z celkové částky,
34 až 16 dní před počátkem nájmu ve výši 25 % z celkové částky,
15 až 0 dní před počátkem nájmu ve výši 50 % z celkové částky.

V případě předčasného vrácení vozu vám nevzniká žádný nárok na vrácení části nájemného.
V případě nařízené karantény, onemocnění COVID-19 nebo vládního nařízení omezujícího pohyb osob mimo trvalé bydliště můžete požádat o změnu termínu dle rezervačních možností zdarma.